Zaabonuj

Wklep swój adres email:

Zdzielal:FeedBurner

Popularne posty

Obserwatorzy

Ras Fufu

Forum Wspólnoty

W rastasieci społecznościowej

Dodaj imprę

Wpisz swoją imprezę, ona automatycznie pokaże się jako post blogu. BEZ POLSKICH LITER!
Temat: *
Adres e-mail: *
Co
Gdzie
Kiedy

* pole wymaganeCreate Email Forms

Lista działów

Korzenie - magazyn reggae

Łączna liczba wyświetleń

Jak palić marihuanę- rady dla użytkowników (i ich rodziców).

Nie chcę nikogo przekonywać do palenia marihuany, choć jest to jakaś część kultury Rasta, bez której jednak wielu Rasta (nawet znanych, jak Benjamin Zephaniah) się obywa. Zdecydowanie nie pal marihuany przed nauką, nie będziesz mógł się skupić i nie będziesz czuł presji terminu egzaminu czy oddania pracy. Nie pal jej zbyt dużo; czasem zależnie od odmiany rośliny wystarczą 2-3 buchy (zaciągnięcia się dżointem). Uważaj z kim palisz- niektóre osoby palą przesadnie dużo, ich organizmy są do takich ilości przyzwyczajone, twój zaś nie. Podziękowanie po 2 buchach lub 2-giej kolejce dżointa nie jest nietaktem. Uważaj co palisz- część marihuany z niepewnych źródeł może być zanieczyszczona substancjami chemicznymi. że mieć bardzo wysoką zawartość THC (substancji o działaniu psychoaktywnym którą marihuana zawiera).

Jeśli twój syn pali marihuanę i się z tym zgadzasz, porozmawiaj z nim aby nie palił w czasie egzaminów, w ciągu tygodnia, a w dni wolne aby nie palił ponad wspomiane wyżej (ostrożne) ilości. Przestrzeż go przed możliwością przesadzenia z konsumpcją i występujących niekiedy przejściowych trudnościach z koncentracją na danej pracy.

Marihuana umożliwia lepszą koncentrację przy rozmyślaniach, "odsuwa wełnę z oczu i pozwala widzieć rzeczy wyraźniej", pozwala medytować i lepiej analizować rzeczywistość, daje większą pewność siebie, poprawia relacje społeczne, niekiedy ma działanie lecznicze. Jest częścią wielu religii i kultur. Musi być jednak stosowana z ostrożnością- jest substancją psychoaktywną!

Posted by Adam Phoo on 13:12. Filed under . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0

0 komentarze for Jak palić marihuanę- rady dla użytkowników (i ich rodziców).

Publikowanie komentarza

Ostatnie doniesienia

Ostatnie komentarze

Galeria zdjęć