Zaabonuj

Wklep swój adres email:

Zdzielal:FeedBurner

Popularne posty

Obserwatorzy

Blog - wieczorna

Link do strony wspolnoty

https://sites.google.com/site/wspolnotarastafari/

Lista działów

Korzenie - magazyn reggae

Łączna liczba wyświetleń

Ello!
Chciałem w zasadzie założyć cały portal, zacząć od witryny i potem wystartować z portalem z tego, ale jestem ostatnio tak leniwy że myślę żeby poprzestać na blogu. Kurde jestem tak leniwy że bym pewno rzadko pisał. I by trochę przymierało.

Ale myślę żeby zrobić blog. Bo ja już nie wiem co się tutaj dzieje. Zgubiłem się kompletnie. Ja tam myślałem że żyję w epoce minimalu który nasta po postmodernizmie, a tutaj dzisiaj czytam że te starsze panie w tych beretach to dzialająca wbrew trendom kontrkultura. Zgubiłem się po przeczytaniu tego do szczętu. Jestem zdruzgotany. Help! O co tu chodzi?

Only JahJah can save it- w słuchawkach mi śpiewa. Only JahJah can save it, in who else shall we trust? To moja jedyna nadzieja że ludzi jakoś oświeci coś jakieś chyba, i to tylko może być JahJah. Który jest w nich a nigdzie indziej. Kurde- niech mi ktoś powie o co tutaj chodzi?

Chcę prowadzić bloga. I muszą być lwy naokolo mojego blogu- może będą. I zdjęcia (np. lekko czarnoskórego Jezusa w dredach, takie jak powyżej! I zdjęcie cesarza. I gwiazda dawida!).

Posted by Adam Phoo on 07:35. Filed under , . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0

0 komentarze for Ello!

Prześlij komentarz

Ostatnie doniesienia

Ostatnie komentarze

Galeria zdjęć